Harmonogram konsultacji dla uczniów

II półrocze

Konsultacje dla uczniów rok szkolny 2021/2022

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Czas

Miejsce

1.

Stolcman Lucyna dyrektor

wtorek

13:35-14:20

gabinet dyrektora

2.

Bednarek Anna

środa

13.30-14.00

sala nr 14

3.

Galińska Paulina

czwartek

9.50-10.35

Zaplecze 11

4.

Górzna Monika

czwartek

12.35-13.00

zaplecze 2

5.

Kalupa Aldona

poniedziałek

13.35 -14.20

sala nr 1

6.

Kasprzak Marek

poniedziałek

14.00-14.30

sala nr 2

7.

Jurewicz-Gała Ewa

piątek

10.55- 11.40

sala zdw

8.

Lewandowska Teresa

środa

8.00- 8.40

biblioteka

9.

Krzyśka Dominik

środa

8:00 – 8:45

zaplecze 2

10.

Magdziarz Ewa

poniedziałek

13.35-14.20

sala nr 5

11.

Nowak Marta

wtorek

13:35-14-20

gabinet wicedyrektora

12.

Michał Strzępka

poniedziałek

12:45-13:30

sala sportowa

13.

Rzekiecka Joanna

środa

8:55-9:40

sala zdw

14.

Schreiber Aleksandra

piątek

13:30 – 14:00

sala 11

15.

Schubert Karina

środa

15.15 - 17.00

gabinet pedagoga

16.

Pawłot Jakub

czwartek

10.35 - 10.55

pokój nauczycielski

17.

Smogur Anna

czwartek

10.55 - 11.40

pokój nauczycielski

18.

Stepka Natalia

poniedziałek

12.35-13.05

sala nr 18

19.

Strachanowska Lidia

czwartek

14.20- 14.50

sala nr 17

20.

Szudarek Justyna

środa

12.35 - 13.05

sala nr 4

21

Szymańska Beata

piątek

13.30 – 14.00

sala nr 3

22.

Trafas Mirosława

poniedziałek

13.00 - 13.30

sala nr 7

23.

Urbaniak Hanna

wtorek

13.30 - 14.00

sala nr 8

24.

Wiland Maria

wtorek

13.30-14.00

sala nr 1

25.

Nowaczyk Arleta

wtorek

14.45-15.45

gabinet psychologa

26.

Urbaniak Magdalena

piątek

13:30-14:00

sala nr 16

27.

Nowakowska Katarzyna

środa

13.30- 14.00

sala nr 12

28.

Jerzyk Jarosław

czwartek

11.50-12.20

pokój nauczycielski - sala sportowa

29.

Kunysz Mateusz

środa

11.00 - 11.30

pokój nauczycielski - sala sportowa

30.

Jerzyk Irena

czwartek

15.10-16.00

sala 19

31.

Cegielska-Kabat Dominika

piątek

8:45 - 09.40

świetlica

32.

Mroczek Czesław

wtorek

8.15 - 8.45

sala nr.14

33.

Nowicka Miłosława

wtorek

12:45-13:30

pokój nauczycielski

34.

Wolska-Surmela Emilia

czwartek

15:10-15:30

sala nr 13

35.

Janc Monika

poniedziałek

12.45-13.30

harcówka

36.

Nożewnik Dorota

środa

10:35-11:15

pokój nauczycielski

ODWIEDŹ RÓWNIEŻ

motto

„Każda ścieżka, nawet najniepozorniejsza,
wyprowadza na szeroki świat.”
Antoni Fiedler do syna Arkadego
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem