Harmonogram konsultacji dla rodziców

II półrocze

Porady i konsultacje dla rodziców rok szkolny 2021/2022

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Czas

Miejsce

1.

Stolcman Lucyna dyrektor

wtorek

8:00-9:00

gabinet dyrektora

2.

Bednarek Anna

wtorek

11.00-11.40

pokój nauczycielski

3.

Galińska Paulina

czwartek

09.50-10.35

Zaplecze 11

4.

Górzna Monika

poniedziałek

9.00-9.35

sala zdw I piętro

5.

Kalupa Aldona

poniedziałek

8.55 - 9.40

sala zdw

6.

Kasprzak Marek

poniedziałek

13.30-14.00

pokój nauczycielski/sala nr 2

7.

Jurewicz-Gała Ewa

czwartek

9.50 -10.35

sala zdw

8.

Lewandowska Teresa

poniedziałek

10.55- 11.30

biblioteka

9.

Krzyśka Dominik

czwartek

9:50 – 10:35

zaplecze 2

10.

Magdziarz Ewa

czwartek

11.00 - 11.30

sala nr 5

11.

Nowak Marta

wtorek

10:55-11:40

gabinet wicedyrektora

12.

Michał Strzępka

czwartek

10:55-11:40

sala nr 6

13.

Rzekiecka Joanna

wtorek

12:45-13:30

sala zdw

14.

Schreiber Aleksandra

środa

13:35 – 14:00

sala 16

15.

Schubert Karina

środa

15.15 - 17.00

gabinet pedagoga

16.

Pawłot Jakub

czwartek

10.35 -10.55

pokój nauczycielski

17.

Smogur Anna

poniedziałek

11.05 - 12.35

pokój nauczycielski

18.

Stepka Natalia

poniedziałek

12.35-13.05

sala nr 18

19.

Strachanowska Lidia

środa

11.50- 12.30

sala zdw

20.

Szudarek Justyna

środa

12.35 - 13.05

sala nr 4

21

Szymańska Beata

piątek

11.00 - 11.30

sala nr 3

22.

Trafas Mirosława

poniedziałek

10.00 - 10.30

sala 7

23.

Urbaniak Hanna

czwartek

9.00 - 9.30

sala zdw

24.

Wiland Maria

poniedziałek

13.35-14.00

zaplecze 2

25.

Nowaczyk Arleta

wtorek

15.45-16.45

gabinet psychologa

26.

Urbaniak Magdalena

Czwartek

10.35-10.55

Sala nr 16

27.

Nowakowska Katarzyna

piątek

11.50- 12.35

pokój nauczycielski, sala nr 12

28.

Jerzyk Jarosław

czwartek

11.50-12.20

pokój nauczycielski - sala sportowa

29.

Kunysz Mateusz

poniedziałek

13.30 – 14.00

pokój nauczycielski - sala sportowa

30.

Jerzyk Irena

czwartek

13.00-13.30

Sala 19

31.

Cegielska-Kabat Dominika

piątek

8:45- 9:40

świetlica

32.

Mroczek Czesław

wtorek

8.15 - 8.45

sala nr.14

33.

Nowicka Miłosława

piątek

12:45 – 13.30

pokój nauczycielski

34.

Wolska-Surmela Emilia

poniedziałek

11:00 – 11:30

pokój nauczycielski

35.

Janc Monika

poniedziałek

10.35-10.55

harcówka

36.

Nożewnik Dorota

środa

14:20-14:45

pokój nauczycielski


ODWIEDŹ RÓWNIEŻ

motto

„Każda ścieżka, nawet najniepozorniejsza,
wyprowadza na szeroki świat.”
Antoni Fiedler do syna Arkadego
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem